Jdi na obsah Jdi na menu
 


Voňavé léčení

24. 3. 2008

Zdraví pomocí kosmetiky aneb voňavé léčení

Léčení pomocí energeticky upraveného kosmetického výrobku (např.: tělové mléko - ve své podstatě je to podoba masti, různé vůně jako je parfém nebo toaletní voda - Eau de Toilette) je známé již od starého Egypta.

Takové léčení je možné používat pro prevenci, profylaxi, ale také pro léčení konkrétní nemoci.
Prevence = předcházení nemoci
Profylaxe = prvenece na předcházení určité nemociVýroba tohoto léku je velice jednoduchá. Je potřeba vzít novou vůni, nebo tělové mléko - záleží čemu dáváš přednost. Je samozřejmě dobré, aby daná vůně dotyčnému člověku "seděla". Uchopíš lahvičku do dlaně a budeš chvíli provádět AuroMagický dech, potom si budeš představovat (vizualizovat a koncentrovat se) jak se chráníš před nemocí, uzdravuješ se, zbavuješ se bolesti a pod. Potom vyslovíš své přání nahlas - co by daná vůně nebo tělové mléko mělo dělat (to co sis před tím představoval-a).
Tímto způsobem provedeš "naprogramování" a potom už stačí v případě bolesti nebo nemoci aplikovat vůni (nastříkat) nebo tělové mléko (rozetřít) na místo, kde se nachází bolest nebo nemocný orgán. Používá se 3x denně nebo při bolesti.
POZOR! Neaplikovat na otevřené rány a podobně. Na odřeniny si raději energeticky uprav Septonex nebo jinou dezinfekci.

Pokud takový lék připravuješ pro někoho jiného, tak si budeš samozřejmě vizualizovat jak se uzdravuje ten daný člověk.

Takto upravený kosmetický výrobek se nepoužívá nikdy k jinému účelu než k léčení (není určen pro běžné používání) a je vždy jen pro konkrétní osobu - není tedy dobré udělat univerzání lék pro celou rodinnu, ale je potřeba vždy, aby měl každý člověk vlastní vůni či tělové mléko - je to lék "šitý na míru".

Jak se naučíš používat kosmetiku na léčení záleží jen na Tobě - je to výborný a originální dárek.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář